Kurumsal

Hakkımızda

Teknosim Makine ve Otomasyon, gelişen Türkiye ekonomisine ileri teknoloji içeren makineler üreterek yüksek katma değer sağlamak ve ülkemizin bu alanda dışa bağımlılığının azalmasına maksimum katkıyı sağlayabilmek amacı ile 2007 yılında kuruldu.

Kurulduğu günden bugüne, üretim sistemleri geliştirme, üretim ve montaj hatları tasarımı ve imalatı, montaj ve test makineleri tasarımı ve imalatı başta olmak üzere alanında birçok konuda Türkiye’nin ve Dünya'nın önde gelen firmalarına çözüm ortağı oldu.

Müşterilerine yüksek kalitede sistemler üreten Teknosim Makine ve Otomasyon, teknik destek ihtiyacı duyulduğunda da bu ihtiyacı kısa zamanda karşılamaktadır.

Teknosim Makine ve Otomasyon, projelerinde dünya markası ürünleri kullanmayı ve üretimini uluslararası üretim standartlarını referans alarak yapmayı prensip haline getirmiş, dolayısıyla müşterilerinin, işletme maliyetlerini minimum seviyelere çekmesine büyük katkı sağlamıştır. Müşterilerine maksimum kaliteyi minimum maliyetle sağlamayı en büyük amaç haline getiren Teknosim Makine ve Otomasyon, sektörde aranan lider firma olmayı hedef belirlemiştir.